U skladu s planom vladajućih, koji ima za cilj smanjiti ometanje nastave i poboljšati ponašanje učenika u učionicama, najavljeno je da će sve škole imati njihovu podršku pri zabrani korištenja mobitela
Početkom tjedna pisali smo o inicijativi iz Velike Britanije, kojom se želi djeci i mladima omogućiti “odrastanje bez mobitela“. Da je riječ o ovećem problemu na razini cijele zemlje, sada potvrđuje i odluka tamošnjeg Ministarstva obrazovanja.
Naime, oni su odlučili dodatno postrožiti pravila za korištenje mobitela u školama na području Engleske, što je tek korak do potpune zabrane. Dio je to plana vladajućih za poboljšanje uvjeta u kojima se održava nastava.
Cijeli članak možete pročitati na: bug.hr

Lijekovi bi u budućnosti mogli izgledati potpuno drugačije nego danas
[VIDEO] Tomislav Balić: Dugopolje poziva na svoje svečanosti (1. dio)
Trogir okupan ljepotom i gostima
Pariz uvodi kontrolu cijena najma stambenih nekretnina