Osnivanje europske nogometne Superlige nisu svi jednako dobro prihvatili. Čak niti među jakim, bogatim klubovima koji bi po njihovom ugledu trebali biti dio tog elitnog natjecanja.
Njemački mediji izvještavaju da su tamošnji najjači klubovi, dortmundska Borussia, Bayern i RB Leipzig odbili sudjelovanje u ligi koja je osnovana u nedjelju navečer kako bi oponirala UEFA-inim klupskim natjecanjima.
Neće se Superligi navodno priključiti niti francuski prvak PSG, a Borussia je već potvrdila istu namjeru.
Cijeli članak možete pročitati na: sportske.jutarnji.hr
Foto: Pixabay

Uoči početka Olimpijade Kinezi su počeli s “čišćenjem” interneta
Već se šuška o domaćinu prvih Olimpijskih esport igara?
U POSJETU 90-GODIŠNJEM IVANU MUSTAPIĆU, NAJSTARIJEM AKTIVNOM REKREATIVCU IMOTSKE KRAJINE
LIGA PRVAKA: Teška drama u Barceloni, Bayern, Porto i Liverpool demolirali protivnike