Apolitični

Sinjski biciklisti osvojili nove medalje

Članovi Biciklističkog kluba Vlaji Sinj sudjelujući na XCM utrci u Metkoviću koja je ujedno bila i IX. kolo XC zimske lige Dalmacije ostvarili su značajne rezultate. Pet sinjskih biciklista je točno u podne uz jaku konkurenciju iz Hrvatske, BiH te Crne Gore startalo iz Vida na stazu dugu 27 kilometra, 700 metara nadmorske visine te su svi ostvarili sjajne rezultate. U Sinj su se vratili s 4 nove medalje, od toga 2 srebrne i 2 brončane. Roko Pavlinušić utrku je završio kao trećeplasirani u ukupnom poretku, ujedno i 2. u kategoriji od 20 do 30 godina, dok je u istoj kategoriji 3. mjesto zauzeo Ivan Brčić. Svoju natjecateljsku sezonu sjajno je započeo i Ivan Cvitković osvojivši 3. mjesto u kategoriji od 30 do 40 godina. U kategoriji „Plus 40 godina” Dragan Jelinčić nastavio je svoj uspješni niz ovoga puta s 2. osvojenim mjestom. U istoj kategoriji je vozio i Ivan Bašić koji je nakon sjajne vožnje zauzeo 4. mjesto. Sinjski biciklisti ovim sjajnim rezultatima motiviraju i druge mlade ljude cetinskog kraja da se bave športom , profesionalno ili pak iz gušta. I jedno i drugo na dobro dođe.

Više u kategoriji: Šport
Izvor i foto: ferata.hr