Apolitični

REAL – BARCELONA 0:4 Jedna od najvećih katastrofa Reala u El Clasicu

Barcelona je u velikom derbiju 29. kola La Lige pregazila Real na Santiago Bernabeuu 4:0 i nanijela mu jedan od najtežih poraza u Clasicu. Aubameyang je zabio dva gola, a po jedan Araujo i Torres, no momčad Carla Ancelottija dobro je prošla sa samo četiri primljena gola.

Barca se napromašivala do kraja

Teško je objasniti kako do kraja nije pao više nijedan gol. U 58. minuti Aubameyang je promašio čisti zicer, šest minuta kasnije Courtois skida jako dobar udarac Torresa, da bi se Dembele u 73. minuti spetljao nakon što mu je Militao praktički servirao čistu šansu.

Barca je ovom pobjedom skočila na treće mjesto La Lige, a dobije li zaostalu utakmicu, može se izjednačiti sa Sevillom na drugome mjestu. Real je zadržao veliku prednost na prvome mjestu, ali ovaj poraz velika je mrlja na inače uspješnoj sezoni.

Cijeli članak možete pročitati na: index.hr