Apolitični

“Poniženje”, “Okrutno”: i Real i Barca nokautirani u četrtfinalu kupa

Real Madrid i Barcelona jučer su senzacionalno oboje ispali u četvrtfinalu Kupa kralja što znači da će prvi put nakon deset godina polufinale Copa del Reya proći bez jednog od dva najveća španjolska kluba.

Real je kod kuće od strašnog Real Sociedada izgubio 4:3, ali praktički nije bio ni blizu. Gosti su nakon 56 minuta vodili 3:0, a onda je Marcelo smanjio na 3:1 da bi Merino već u 69. povisio na 4:1. Rodrygo je osam minuta prije kraja zabio za 4:2, a konačnih 4:3 postavio je Nacho u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Barcelona je odigrala možda i najbolju utakmicu u gostima u Španjolskoj ove sezone, ali malo joj je nedostajalo i sreće. Promašila je nekoliko velikih prilika da bi na kraju ispala golom u trećoj minuti sudačke nadoknade!

Španjolski mediji očekivano su bombastičnim naslovima ispratili ispadanje Reala i Barcelone igrajući se riječima i španjolskim izrazima.