Apolitični

LUDA VEČER U LIGI PRVAKA: BARCELONA NA KOLJENIMA, AJAX DOŽIVIO NEZAPAMĆENI DEBAKL, PAO I ATLETICO MADRID

Golom turskog nogometaša Hakana Calhanoglua u nadoknadi prvog poluvremena Inter je u Milanu pobijedio Barcelonu 1-0 u dvoboju 3. kola skupine C Lige prvaka.

Ranije u ovoj skupini Bayern je lakoćom svladao Viktoriju iz Plzena s 5-0 te Bavarci vode na ljestvici s devet bodova.

Skupinom A dominira Napoli koji je odigrao novu sjajnu utakmicu te je upisao i treću pobjedu. Ovaj put Napoli je slavio u Amsterdamu kod Ajaxa čak 6-1

U drugom ogledu ove skupine neuvjerljivi ove sezone Liverpool je na svom Anfieldu svladao Rangers s 2-0 u ogledu gdje je dominirao od prve do zadnje minute.

Kako Napoli vlada situacijom u skupini A takav je belgijski Club Brugge u skupini B gdje je dobio sve tri utakmice te još nije primio pogodak (7-0). U ovom 3. kolu Club Brugge je doma svladao madridski Atletico 2-0.

Na Dragao stadionu Porto je uz istih 2-0 svladao Bayer.

U skupini D su Eintracht Tottenham u Frankfurtu odigrali 0-0 premda su oba sastava imala veliki broj dobrih prilika.

Ranije u ovoj skupini je Marseille, sastav kojeg vodi hrvatski trener Igor Tudor, svladao Sporting 4-1 pa tako na ljestvici vodi Sporting sa šest bodova.