Apolitični

Liga prvaka: trio Messi, Neymar i Mbappe remizirao u Bruugeu, Manchester City bolji od Leipziga s 6-3

U skupini D su se, na San Siru, Inter je dočekao Real Madrid. U prvom poluvremenu je dominirao Inter, a u 89. minuti je Rodrygo dao gol za slavlje gostiju 1-0.

Paris St. Germain je gostovao kod Club Bruggea. Po prvi puta u sezoni, od prve minute su zajedno zaigrali Messi, Neymar i Mbappe. Završilo je 1-1, a gol za goste nije zabila niti jedna zvijezda već Herrera.

Manchester City je bio bolji od Leipziga s 6-3.

Dortmundska Borussija slavila je u Istanbulu protiv Bešiktaša (2-1), a gostujuću je pobjedu upisao i Ajax u Lisabonu protiv Sportinga (5-1).

SKUPINA A

Manchester City-RB Leipzig 6-3 (Ake 17, Mukiele 28ag, Mahrez 45+2pen, Grealish 56, Cancelo 76, Jesus 86//Nkunku 43, 51, 74)

Club Brugge – PSG 1-1 (Vanaken 27//Herrera 15)