Apolitični

LIGA PRVAKA: Sudar dva bivša Maradonina kluba bez pobjednika, Dragao u nadoknadi zapalio Porto!

U prvom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka, u sudaru dva posrnula velikana, Napoli i Barcelona su odigrali 1-1, dok je u drugom susretu večeri Porto pobijedio Arsenal sa 1-0

Barca je veći dio susreta bila bolja, imala je nekoliko odličnih prilika, no ipak je završio 1-1. Robert Lewandowski je doveo Katalonce u vodstvo u 60. minuti, a izjednačio je Victor Osimhen u 75. minuti. Uzvrat je 12. ožujka u Barceloni.

U drugom susretu večeri Porto je pred 49.529 gledatelja na stadionu Dragao golom u četvrtoj minuti nadoknade pobijedio Arsenal sa 1-0. Junak susreta bio je brazilski napadač Dragao koji je fantastično pogodio sa 20-tak metara za pobjedu i prednost uoči uzvrata 12. ožujka u Londonu.

Cijeli članak možete pročitati na: tportal.hr