Apolitični

LIGA PRVAKA: Šahtar razbio Leipzig, remi Milana u Austriji

Nogometaši RB Salzburga i Milana odigrali su 1-1 u skupini E Lige prvaka, gdje je ranije tijekom utorka Dinamo ostvario veliku pobjedu u Zagrebu protiv Chelseaja od 1-0.

U skupini F Celtic je pred svojim navijačima dugo odolijevao aktualnom pobjedniku Lige prvaka, madridskom Realu. U prvih 45 minuta nije bilo golova, ali je vrlo brzo u nastavku Real riješio susret i slavio 3-0.

U ovoj skupini još je Šahtar, klub kojeg vodi hrvatski trener Igor Jovićević, iznenađujuće pobijedio Leipzig u gostima 4-1.

PSG je u novu sezonu Lige prvaka startao domaćom pobjedom protiv Juventusa od 2-1.

U toj skupini H domaće bodove upisala je Benfica koja je svladala Maccabi Haifu 2-0.

Manchester City je suvereno otvorio natjecanje u skupini G. Gostovao je kod Seville gdje je pobijedio 4-0. Dva pogotka dao je nezadrživi Erling Haaland koji je tako nastavio puniti suparničke mreže. U Premier ligi je već na brojci od deset golova.

Ranije je u ovoj skupini Borussia u Dortmundu lako slomila FC Kopenhagen te je pobijedila 3-0 golovima Reusa, Guerreira i Bellinghama.