Apolitični

LIGA PRVAKA: Real lako s Chelseajem, Milan napravio velik korak prema polufinalu

Real je u prvom susretu četvrtfinala u Madridu s 2:0 pobijedio Chelsea. Strijelci su bili Karim Benzema u 22. i Marco Asensio u 75. minuti. Chelsea je od 59. minute igrao s deset igrača nakon što je pocrvenio Ben Chilwell zbog faula kad je bio zadnji igrač obrane.

Real je ovom pobjedom došao na korak do još jednog plasmana u polufinale Lige prvaka. Real je od samog početka bio dominantan, bolji i opasniji, a Chelsea je, s obzirom na viđeno, mogao i još teže stradati.

Real Madrid i Chelsea susreću se u Ligi prvaka čak treću uzastopnu godinu, a zanimljivo je da bi u prethodne dvije godine ekipa koja bi slavila na koncu i otišla do kraja osvojivši trofej.

Milan je pobijedio Napoli 1:0 u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka na San Siru. Jedini pogodak na utakmici zabio je Ismael Bennacer u 40. minuti. Također, ključni trenutak utakmice bio je crveni karton koji je u 75. minuti dobio veznjak Napolija Zambo Anguissa.