Apolitični

LIGA PRVAKA: Real do trijumfa u Napulju, United poražen kod kuće

Nogometaši Real Madrida slavili su s 3-2 kod Napolija u 2.kolu Lige prvaka,dok su poraze upisali Manchester United i Arsenal.

Ranije danas u istoj skupini Braga je u gostima pobijedila Union Berlin s 3-2. Real je osvojio šest bodova, Napoli i Braga po tri, a Union Berlin je bez bodova. U sljedećem kolu Napoli dočekuje Union Berlin, dok Real dočekuje Bragu.

U skupini D Inter je kao domaćin pobijedio Benficu 1-0 golom Markusa Thurama u 62. minuti.

U skupini A Galatasaray je u gostima svladao Manchester United 3-2, a odlučujući pogodak za Galatasaray postigao je Mauro Icardi u 81. minuti.

U istoj skupini Bayern München je u gostima pobijedio Kopenhagen s 2-1.

U skupini B Lens je kod kuće pobijedio Arsenal 2-1 i to nakon što su Topnici poveli golom Jesusa. PSV i Sevilla u Eindhovenu remizirali 2-2

Cijeli članak o jučerašnjim rezultatima i tablice po grupama možete pronaći na: slobodnadalmacija.hr

DANAŠNJI RASPORED – Newcastle vreba na Parižane, Leipzig traži osvetu

Nekoliko je zanimljivih utakmica, stoga će nogometni sladokusci doći na svoje. Borussia Dortmund će pred svojim navijačima ugostiti Milan. Porazom su otvorili novu sezonu, bolji je bio PSG. Milan je na San Siru podijelio bodove s Newcastleom.

Svrake će, pak, ugostiti Parižane kojima sigurno neće biti lako. Newcastle je u sjajnoj formi. Iz Liga kupa izbacili su Manchester City, a prije toga su s 8:0 porazili Sheffield United. U prošlom su kolu s 2:0 bili bolji od Burnleya. S druge strane, PSG dolazi nakon remija (0:0) s Clermontom.

Skupina E: At. Madrid – Feyenoord (18.45), Celtic – Lazio (21)

Skupina F: Newcastle – PSG (21), Borussia Dortmund – Milan (21)

Skupina G: Crvena zvezda – Young Boys (21), RB Leipzig – Man. City (21)

Skupina H: Porto – Barcelona (21), Antwerp – Šahtar (18.45)