Nevjerojatan rasplet u Rimu, vratar zabio u posljednjim trenucima dvoboja

PARIS SG – BORUSSIA DORTMUND 2:0 (Mbappe 49. 11m, Hakimi 58.)

MANCHESTER CITY – CRVENA ZVEZDA 3:1 (Alvarez 47., 60., Rodri 73./Bukari 45.)

Feyenoord – Celtic 2:0 (Stengs 45+2., Jahanbakhsh 76.)

Lazio – Atletico Madrid 1:1 (Provedel 90+5./Barrios 29.)

Milan – Newcastle 0:0

SKUPINA G:

Young Boys – RB Leipzig 1:3 (Elia 33./Simakan 3., Schlager 74., Šeško 90+2.)

SKUPINA H:

Barcelona – Royal Antwerp 5:0 (Felix 11., 66., Lewandowski 19., Bataille 22. ag, Gavi 54.)

Šahtar – Porto 1:3 (Kelsy 13./Galeno 8., 15., Taremi 29.)

Atletico Madrid je golom Barriosa iz 29. minute sve do 5. minute sudačke nadoknade u Rimu imao tri boda u džepu, ali onda se ukazao vratar Lazija, 29-godišnji Ivan Provedel koji je nakon kornera sjajno utrčao i glavom s pet metara matirao Oblaka za 1:1 i ludnicu na Olimpicu.

Paris Saint-Germain je opravdao očekivanja, pred svojim navijačima upisao je tri boda protiv Borussije Dortmund.

Barcelona se poigrala s debitantom Antwerpom, s dva pogotka i asistencijom za Lewandowskog istaknuo se Joao Felix. Strijelac je bio i Gavi, a jednom su gosti iz Belgije sami pogodili svoju mrežu. Dvije asistencije upisao je Raphinha, jednu Gündogan. Navijači katalonskog velikana bili su oduševljeni predstavom i ‘petardom‘ svojih ljubimaca, nadaju se da bi ova pobjeda mogla biti najava velikih europskih dosega.

Cijeli članak možete pročitati na: sportske.jutarnji.hr