Apolitični

LIGA PRVAKA: Nemoguća golijada u Manchesteru, šokirani Milan i PSG, uvjerljivi Atletico

Barcelona, Borussia Dortmund, Atletico Madrid i Lazio su momčadi koje su u utorak osigurale plasman u osminu finala nogometne Lige prvaka te sada imamo deset poznatih klubova koji će se natjecati u nokaut fazi elitnog europskog natjecanja.

Barcelona je mjesto u osmini finala osigurala pobijedivši Porto 2-1 na Olimpijskom stadionu u Barceloni.

U skupini E je sve odlučeno pobjedom Atletico Madrida 3-1 na gostovanju kod Feyenoorda u Rotterdamu i trijumfom Lazija koji je u Rimu svladao Celtic s 2-0 uz dva pogotka Cire Immobilea (82, 85).

U skupini F Borussia Dortmund je velikim trijumfom (3-1) nad Milanom na San Siru kolo prije kraja osigurala plasman u osminu finala, a za prvo mjesto će joj biti dovoljan i bod kod kuće protiv PSG-a u zadnjem kolu.

Drama se događala na Parku prinčeva, gdje je Newcastle golom Alexandera Isaka iz 24. minute vodio sve do osme minute dodatka poljskog suca Szymona Marciniaka. Tada je Kylian Mbappe iz sumnjivo dosuđenog kaznenog udarca izjednačio i ostavio PSG u igri za osminu finala.