Apolitični

LIGA PRVAKA: MILAN ISPAO IZ EUROPE! GOLIJADE AJAXA I BORUSSIJE…

Veliko slavlje Atletico Madrida nakon dramatičnog raspleta u skupini B, Šerif izvukao bod

Prvi dan posljednjeg kola Lige prvaka donio je uzbuđenje koje so kao konzumenti i tražili. U njemu, pak, bilo je pobjednika i gubitnika, a onaj glavni jest – Milan.

REZULTATI

Sebastien Haller, pak, 27-godišnji napadač Ajaxa, nastavio je sa sjajnim igrama, golovima i rekordima i u posljednjem 6. kolu skupine C Lige prvaka.

Na samom početku ogleda Ajaxa i Sportinga Haller je realizirao jedanaesterac za 1-0 nizozemske momčadi čime je došao do desetog ovosezonskog gola u Ligi prvaka. Time je postao i prvi strijelac Lige prvaka ove sezone (na drugom mjestu je Lewandowski s devet).No, time je, isto tako, postao nogometaš koji najbrže došao do desetog gola u jednoj sezoni Lige prvaka. Za to mu je trebalo tek osam minuta šeste utakmice.

U istoj je skupini Borussia Dortmund s visokih 5-0 isprašila Bešiktaš.

U ranijem terminu, od 18:45, su odigrane dvije utakmice. PSG je pobijedio Clubb Brugge s 4-1, dok je RB Leipzig savladao Manchester City, koji je zadnjih desetak minuta igrao s igračem manje, s 2-1.

TABLICE

GOLOVI:

90+3 – Portu je dosuđen penal u zadnjim sekundama utakmice iz kojeg zabija Oliveira. Taj gol pogledajte OVDJE.

90+3 – Šerif je u zadnjim trenucima stigao do izjednačenja, a taj gol Nikolova pogledajte OVDJE.

90+2 – Atletico vodi 3:0. De Paulov gol pogledajte OVDJE.