Apolitični

LIGA PRVAKA: Messi zabio, ali PSG kiksao, Chelsea uvjerljiv protiv Milana, ‘petica‘ Cityja, treća pobjeda Reala

U susretu 3. kola E skupine nogometne Lige prvaka Chelsea je u Londonu pobijedio Milan sa 3-0 ostvarivši prvu pobjedu u skupini.

U prvom susretu iz ove skupine RB Salzburg je pobijedio Dinamo sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Noah Okafor iz jedanaesterca u 70. minuti.

U susretu 3. kola F skupine aktualni europski prvak Real Madrid je pobijedio Šahtar Igora Jovičevića sa 2-1, a sva tri gola pala su u prvom dijelu.

U drugom susretu RB Leipzig je pobijedio Celtic sa 3-1 upisavši prvu pobjedu u skupini.

Manchester City je upisao i treću pobjedu u skupini G, ovoga puta “Građani” su na Etihadu deklasirali Kopenhagen sa 5-0. Erling Haaland je zabio prva dva gola (7, 32) stigavši do brojke od 28 golova u 22 nastupa u Ligi prvaka.

U drugom susretu Borussia Dortmund je na gostovanju porazila Sevillu sa 4-1.

U skupini D Benfica i PSG su remizirali 1-1.

Parižani su poveli u 22. minuti golom Lionela Messija kojem je Benfica tako postala 40-ti različiti klub u Ligi prvaka kojem je zabio, što nije uspjelo niti jednom igraču.

Juventus je u Torinu pobijedio Maccabi Haifu sa 3-1.

Cijeli članak možete pročitati na: slobodnadalmacija.hr