Apolitični

Liga prvaka – Manchester United šokirao PSG, Porto izbacio Romu u produžecima

Nogometaši Manchester Uniteda senzacionalno su izborili plasman u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su na Parku prinčeva pobijedili PSG sa 3-1 i tako nadoknadili poraz 0-2 iz prve utakmice.

“Crveni vragovi” su tako postali prva momčad u povijesti Lige prvaka koja je nadoknadila domaćih 0-2 i prošla dalje. U dosadašnja 34 puta to nitko nije uspio.

U drugoj utakmici u srijedu Porto na domaćem terenu hvata minus protiv Rome iz prve utakmice, u kojoj je Roma pobijedila 2:1.

Nakon 90 minuta rezultat je bio 2:1 i o prolasku u četvrtfinale Lige prvaka odlučivali su produžeci!

U 117 minuti Porto je također iz kaznenog udarca poveo s 3:1 i nadoknadio rezultatski manjak iz prve utakmice. Porto je u četvrtfinalu!

Cijeli članak možete pročitati na: direktno.hr