Apolitični

LIGA PRVAKA: Luda utakmica u Münchenu, rapsodija u Londonu

U derbiju večeri prvog kola nove sezone nogometne Lige prvaka, u ogledu skupine A, Bayern je na svojoj Allianz Areni pobijedio Manchester United 4-3.

GOLOVE POGLEDAJTE OVDJE.

Ranije tijekom srijede u skupini A Galatasaray i FC Kopenhagen su odigrali 2-2 premda su gosti sve do 86. minute vodili 2-0.

Talijanski prvak Napoli pobijedio je u skupini C Bragu u gostima 2-1.

U ovoj skupini C startnu je pobjedu upisao Real koji je na svom Santiago Bernabeu svladao Union Berlin 1-0 golom Judea Bellinghama u 94. minuti.

U skupini D Red Bull Salzburg je iznenađujuće osvojio bodove kod Benfice koju je pobijedio 2-0

U toj je skupini aktualni doprvak Inter se spasio poraza kod Real Sociedada te je u Španjolskoj odigrao 1-1.

U skupini B Arsenal je lakoćom došao do domaćih bodova protiv PSV-a. Pobijedio je sastav iz Londona 4-0, a sve je bilo gotovo nakon 45 minuta.

U istoj skupini B Sevilla je na domaćem terenu remizirala protiv Lensa 1-1.

Cijeli članak, više o utakmicama i tablice umožete pronaći na: sportske.jutarnji.hr