Apolitični

LIGA PRVAKA: LIVERPOOL – VILLARREAL 2:0 Liverpool napravio velik korak ka finalu Lige prvaka

Liverpool je u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka pobijedio Villarreal na svom Anfieldu 2:0. Prvi pogodak bio je autogol Estupinana u 53. minuti, a Sadio Mane zabio je drugi pogodak u 56. minuti na asistenciju Moa Salaha. Uzvratna utakmica igra se sljedeći utorak, 3. svibnja, u Španjolskoj.

Liverpool je u utakmicu krenuo s najjačom postavom koju je Klopp imao na raspolaganju. Od prve su se minute na terenu domaćini nametnuli kao dominantna momčad. Na prste jedne ruke moglo bi se prebrojati koliko je puta Villarreal prešao centar u prvih 45 minuta, dok je Liverpool nizao šanse.

Do kraja utakmice trener Villarreala Unai Emery napravio je brojne zamjene kako bi osvježio napad, pokušali su gosti pritisnuti Liverpoolovu zadnju liniju, no nisu uspjeli stvoriti nikakvu šansu ni ozbiljnije zaprijetiti Alissonovom golu.

Cijeli članak možete pročitati na: index.hr