Apolitični

LIGA PRVAKA: Leipzig i City remizirali, Inter protiv Porta minimalno…

Joško Gvardiol donio je svom Leipzigu remi 1:1 protiv Manchester Cityja u prvom susretu osmine finala Lige prvaka, hrvatski reprezentativac bio je strijelac izjednačujućega pogotka.

City je zasluženo poveo u 27. minuti nakon greške Schlagera, koji je krivo dodao loptu na 25-30 metara od svoga gola, a Mahrez, koji se našao u velikoj prilici, je svladao vratara Blaswicha. Domaćini su do izjednačenja došli u 70. minuti, kada je Halstenberg ubacio iz kornera, Ederson je izašao u prazno, a Gvardiol visoko skočio i glavom pogodio nebranjenu mrežu.

Inter je na San Siru s minimalnih 1:0 svladao Porto pogotkom Lukakua u 86. minuti. Do tada su obje momčadi imale svoje prilike, Porto je početkom drugog poluvremena čak bio bolji, vratar Onana tada je spašavao Inter.

Cijeli članak možete pročitati na: slobodnadalmacija.hr