Apolitični

LIGA PRVAKA: Inter na korak do finala Lige prvaka

Inter je kao gost u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka pobijedio Milan 2:0 i napravio velik korak prema finalu. Momčad Simonea Inzaghija sve je riješila u otvaranju susreta golovima Edina Džeke u 8. i Henriha Mhitarjana u 11. minuti susreta.

Uzvrat se igra u utorak.

Inter je odigrao odličnu utakmicu, osobito u prvom poluvremenu u kojem je Milan jako dobro prošao sa samo dva gola minusa. Igrala se 5. minuta kad je Calhanoglu izveo korner, Džeko dobio duel s Calabrijom i sjajnim udarcem iz voleja zakucao loptu u gol za vodstvo Intera.

Atomsko otvaranje Intera

Gol je šokirao Milan, koji se uopće nije snašao u otvaranju utakmice, a samo tri minute kasnije primio je i drugi gol.

Milan bio bolji u nastavku

Milan je puno bolje otvorio drugo poluvrijeme. U 51. minuti Tonali je odlično proigrao Messiasa, koji u velikoj šansi puca pokraj gola

Cijeli članak možete pročitati na: index.hr