Apolitični

LIGA PRVAKA: Golčine Viniciusa i De Bruynea najavile spektakl na Etihadu

Nogometaši Reala i Manchester Cityja odigrali su 1-1 (1-0) u Madridu, u prvom polufinalnom susretu Lige prvaka, nakon sjajnih pogodaka Vinicius Juniora i Kevina De Bruynea

Napetost se tako seli na Etihad gdje će se igrati uzvrat iduće srijede. Oba postignuta pogotka na Santiago Bernabeu bila su iznimno lijepa. Prvo je za 1-0 Reala pogodio Vinicius Junior u 36. minuti, dok je u 67. topovski pogodio Kevin De Bruyne na drugoj strani, za konačnih 1-1.

Real je od početka prepustio posjed Manchester Cityju koji je polako pleo mrežu oko suparničkih vrata, ali je u uvodnom dijelu mogao zaprijetiti jedino udarcima iz daljine.

Real je bivao sve odlučniji, oslobodio se suparničkog pritiska te je poveo u 36. minuti.

U 67. minuti gosti iz Manchestera su izjednačili. Na kraju je lopta došla do Kevina De Bruynea koji je baš topovski, s više od 20 metara, zakucao loptu u domaću mrežu.

Cijeli članak možete pročitati na: tportal.hr