Apolitični

Liga prvaka: Genijalni Lionel Messi uništio Liverpool!

Nakon što je Ajax slavio u Londonu protiv Tottenhama 1:0,  na Camp Nou u prvom polufinalnom dvoboju Lige prvaka Barcelona je s 3:0 potopila Liverpool.

Barcelona je povela golom Luisa Suareza u 26. minuti, a potom je uslijedio ‘Messi show’. Argentinski ‘čarobnjak’ je u 75. povisio na 2:0, a priču je zaključio fantastičnim golom iz slobodnog udarca s više od 25 metara.

Velike prilike Redsa redaju se krajem prvog i početkom drugog dijela, ali u 75. minuti, Messi je zabio za 2:0. Bio je to njegov već 25. gol u 33 utakmice protiv engleskih klubova i 600 za Katalonce u karijeri! Messi je započeo akciju gurnuvši loptu do Suareza, koji je pogodio vratnicu, a onda je Messi odbijanac pospremio u praznu mrežu.

Sedam minuta kasnije Messi je pokazao zašto je jedan od najboljih nogometaša svih vremena. Fantastičnim udarcem s više od 25 metara svladao je Alissona za ogromnih 3:0 i velik korak prema Barcinom devetom finalu.

Cijeli članak možete pročitati na: sport.hrt.hr