Apolitični

LIGA PRVAKA: Bayern školovao Barcelonu, Atletico se promašenim penalom izbacio iz Lige prvaka

U derbiju večeri nogometne Lige prvaka Bayern je na Camp Nou pobijedio Barcelonu sa 3-0 osiguravši prvo mjesto u skupini C. Bavarci su i prije ovoga kola osigurali prolaz, a ovom pobjedom i “jedinicu”. Barca je pak prije početka susret doznala da je ostala bez osmine finala nakon što je Inter u Milanu porazio Viktoriju Plzen sa 4-0.

Standings provided by Sofascore

U skupini D Eintracht Frankfurt i Marseille našeg Igora Tudora su odigrali odličnu utakmicu, posebice prvo poluvrijeme. Na koncu je završilo 2-1 za njemački sastav, no OM još uvijek može dalje, ako na svom travnjaku pobijedi Tottenham koji je odigrao 1-1 protiv Sportinga.

U skupini A Napoli je pobijedio Rangers sa 3-0, a istim rezultatom je Liverpool u Amsterdamu porazio Ajax.

U skupini B Atletico Madrid i Bayer Leverkusen su odigrali 2-2, a domaćin je u devetoj minuti nadoknade imao kazneni udarac kojeg Yannick Carrasco nije realizirao ostavši bez plasmana u osmini finala.

U ranije igranom susretu Porto je u gostima sa čak 4-0 svladao Club Brugge koji je u prošlom kolu osigurao osminu finala, a ovom pobjedom to je uspjela i portugalska momčad.

Cijeli članak možete pročitati na: tportal.hr