Apolitični

LIGA PRVAKA: Bayern pokazao moć kod Intera; katastrofa Liverpoola u Napulju; petarda Barcelone uz hat-trick Lewandowskog…

Na startu nove Lige prvaka impresionirali su nogometaši Napolija koji su na domaćem terenu, u skupini A, s 4:1 pobijedili aktualnog doprvaka Liverpool

U toj je skupini Ajax ranije na domaćem terenu svladao Rangers 4:0. Ajax je tri boda protiv škotskog kluba osigurao u prvom poluvremenu nakon kojeg je vodio 3:0.

Marseille, sastav kojeg vodi hrvatski trener Igor Tudor, poražen je na gostovanju kod Tottenhama s 0:2 u skupini D.

U toj skupini Sporting je u Frankfurtu slomio Eintracht u drugom poluvremenu kada je postigao sva tri pogotka za konačnih 3:0.

U skupini C Bayern je odmah pokazao snagu na gostovanju kod Intera gdje je slavio 2:0.

U toj skupini Barcelona se na premijeri poigrala s Viktorijom iz Plzena koju je pobijedila 5:1. Dakako, bila je ovo savršena utakmica za neumoljivog Roberta Lewandowskog koji je češkom prvaku utrpao tri pogotka.

U skupini B su postignuta četiri pogotka. Bjelokošćanin Sylla je u 42. minuti pogodio za slavlje 1:0 Club Bruggea na domaćem terenu protiv Bayera koji je tako slabu formu iz Bundeslige preslikao i na europsku scenu.

Luda je završnica viđena u Madridu gdje je Atletico svladao Porto 2:1.

Cijeli članak možete pročitati na: tportal.hr