Apolitični

LIGA PRVAKA: Bayern ostvario veliku pobjedu u Parizu

VAR poništio golove PSG-ovih velemajstora Mbappea i Messiju.

Vratila se Liga prvaka, minimalne pobjede 1: 0 u prvim susretima osmine finala, ostvarili su Bayern kod PSG-a te Milan kod kuće nad Tottenhamom.

PSG je upisao treći poraz zaredom, nakon ispadanja iz francuskoga kupa od Tudorova Marseillea i prvenstvenog poraza od Monaca, sinoć je bolji od njih na Parku prinčeva bio i Bayern. Za Parižane je u drugom poluvremenu ipak zaigrao od ozljede oporavljeni Kylian Mbappe, no usprkos tome domaćini nisu uspjeli izbjeći poraz i prijeti im ispadanje u osmini finala drugu sezonu u nizu.

Na San Siru je jedini gol pao već u 7. minuti, nakon što je Tottenhamov vratar Forster obranio udarac Thea Hernandeza, a nakon odbijene lopte zabio je Brahim Diaz. Obje momčadi imali se prilika, gosti su mogli izjednačiti krajem prvog poluvremena, ali i Milan je u nastavku mogao zabiti drugi gol, no rezultat se nije mijenjao.

Cijeli članak možete pročitati na: slobodnadalmacija.hr