Apolitični

LIGA PRVAKA: Bayern doživio novi težak udarac, PSG-ovo slavlje na Parku prinčeva

Tuchelovi izabranici u konačnici su poraženi s 1:0, dok je PSG predvođen Mbappeom pobijedio 2:0.

U prvom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka Lazio je na Olimpicu pobijedio Bayern s 1-0.

Pogodak odluke u susretu igranom na Olimpicu postigao je Ciro Immobile u 69. minuti iz kaznenog udarca kojeg je skrivio Dayot Upamecano i pritom zaradio crveni karton. Uzvrat je 5. ožujka u Münchenu.

U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka Paris Saint Germain je u Parizu svladao Real Sociedad 2:0 i stekao veliku prednost prije uzvratnog dvoboja u španjolskom San Sebastianu.

U igri domaćina manje više sve ovisilo o inspiraciju Mbappéa, koji se i prometnuo u čovjeka odluke u 58. minuti kada je izmaknuo pažnji Kuboa i iz blizine poentirao i zakucao loptu u mrežu za prednost domaćeg sastava. Potom je francuski majstor uzdrmao gredu, a Mbappé je u samo nekoliko minuta po tko zna koji put pokazao o kakvoj se nogometnoj klasi radi. U 71. minuti Barcola je vrhunski matirao vratara Remira za povećanje prednosti PSG-a.

Cijeli članak možete pročitati na: sportske.jutarnji.hr