Apolitični

LIGA PRVAKA, 2. KOLO: Još jedan kiks Chelseaja, ali i upozorenje Dinamu; Juventus se osramotio u Torinu, Real rutinski

Nakon neočekivanog poraza na stadionu Maksimir, londonski Plavci su kiksali i na svom travnjaku odigravši 1:1 protiv RB Salzburga, a očito im nije ni pomogla smjena trenera.

U prvom susretu iz ove skupine Milan je na San Siru pobijedio Dinamo sa 3:1.

Aktualni europski prvak Real Madrid pobijedio je u susretu F skupine RB Leipzig sa 2:0.

U drugom dvoboju iz ove skupine ukrajinski Šahtar i škotski Celtic su remizirali u Varšavi odigravši 1:1.

U skupini G Manchester City je preokretom stigao do pobjede protiv Borussije Dortmund sa 2:1. Gosti su poveli u 56. minuti golom Judea Bellinghama, no Građani su u završnici susreta okrenuli rezultat. Izjednačio je John Stones u 80. minuti, a pobjedu Cityju donio je Erling Haaland u 84. minuti pogodivši u mrežu svog bivšeg kluba. Bio je to negov treći gol u prva dva kola, te već 13. ove sezone nakon što je deset zabio u prvenstvu.

U skupini H PSG je na gostovanju pobijedio Maccabi Haifu sa 3:1, dok je Benfica u Torinu porazila Juventus sa 2:1.

U susretu iz A skupine Napoli je u Glasgovu pobijedio Rangers sa 3:0.

U jučerašnjem dvoboju Liverpool je pobijedio Ajax sa 2:1, a pobjednički poogdak zabio je Joel Matip glavom u 89. minuti.