Apolitični

Leo Messi podsjetio na zlatne dane, drugi put u karijeri utrpao pet pogodaka u utakmici!

Argentinski nogometni majstor Lionel Messi zabio je svih pet golova u pobjedi Argentine 5-0 protiv Estonije u prijateljskom susretu igranom na stadionu El Sadar u Pamploni.

Tek drugi put u karijeri i prvi put u dresu “Gauča” Messi je zabio pet golova na jednoj utakmici.

Prvi pogodak Messi je zabio u osmoj minuti iz jedanaesterca, a drugi u posljednjim trenucima prvog dijela. Napadač francuskog prvaka PSG-a u nastavku je postigao još tri gola (47, 71, 76) za uvjerljivih 5-0.

Prvi gol pogledajte ovdje

Drugi gol pogledajte ovdje

Treći gol pogledajte ovdje

Četvrti gol pogledajte ovdje

Peti gol pogledajte ovdje

Do sada je Messi samo jednom zabio pet golova na utakmici i to u ožujku 2012. kada je pomogao Barceloni u pobjedi od 7-1 nad Bayerom Leverkusenom u Ligi prvaka. To je bio i prvi put da je neki igrač postigao pet golova u jednoj utakmici  elitnog razreda europskog klupskog nogometa.

Cijeli članak možete pročitati na: 24sata.hr